ВСО, МБА
Централізована бібліотечна система "Свічадо"
Святошинського району міста Києва

Міжбібліотечний абонемент (МБА) та внутрішньосистемний (ВСО) книгообмін надає можливість користувачам отримувати необхідні документи з фондів різних бібліотек міста Києва (МБА) у тому числі з фондів інших бібліотек ЦБС «Свічадо» (ВСО).

По МБА  обслуговуються юридичні особи, які є абонентами МБА, а також зареєстровані користувачі бібліотек ЦБС «Свічадо».

Обслуговування по МБА включає бібліографічну підтримку запитів, пошук в різних базах даних, надання документів в оригіналах і копіях в тимчасове і постійне користування абонентів відповідно їх замовлень. 

Абонентом МБА може бути публічна бібліотека, а також інша установа, підприємство або організація, що уклала Договір на обслуговування по МБА з ЦБС «Свічадо»., а також фізичні особи, які мешкають в місті Києві, або за його межами.
Замовлення виконуються в термін від 5 до 10 днів, після отримання бланку-замовлення.

З фондів бібліотек ЦБС «Свічадо» по МБА видаються оригінали видань, за винятком газетних підшивок, періодичних видань за поточний рік, довідкової літератури, матеріалів великого формату (більш ніж 21х30 см), документів підвищеного попиту. 

Для отримання документів по МБА треба заповнити стандартний бланк-замовлення у відділі організації і використання бібліотечних фондів ЦБС «Свічадо» на кожне видання окремо. Бланк-замовлення заповнюється чітко, розбірливо, без довільних скорочень, мовою оригіналу документу. В ньому необхідно обов’язково вказати бібліографічні відомості про документ.

Бібліографічні відомості про документ з фондів ЦБС «Свічадо» , або з фондів інших бібліотек міста можна уточнити за допомогою Електронного каталогу або скориставшись послугою "Віртуальна довідкова служба". Неправильно оформлені бланки-замовлення, в яких відсутні або нерозбірливо наведені відомості, необхідні для виконання замовлення, повертаються абоненту для уточнення. Бланк-замовлення може бути переданий абонентом бібліотеки як особисто, так і відправлений електронною поштою на адресу svichado47@ukr.net.

Абонентам МБА  документи надаються у тимчасове користування на строк від 10 до 30 днів (залежно від наявності у фондах бібліотек достатньої кількості примірників виданого документа та попиту на нього).

Видання, отримані по МБА, видачі додому не підлягають. Ними можна користуватись лише в читальній залі бібліотеки.

Матеріальну відповідальність за збереження видань, отриманих по МБА у тимчасове користування, несе користувач, який замовив видання. Загублений або зіпсований документ, отриманий по МБА, користувач повинен замінити аналогічним або іншим документом, визнаним бібліотекою рівноцінним.

Телефон відділу: +38 (044) 274-04-77

e-mail:  svichado47@ukr.net

Графік роботи:

понеділок-п’ятниця: з 1000 до 1800

Вихідні дні: субота, неділя