Підвищення кваліфікації
Централізована бібліотечна система "Свічадо"
Святошинського району міста Києва

6b8658Модернізація бібліотечної діяльності потребує від бібліотекарів-практиків постійного удосконалення їх професійного рівня. Серед традиційних форм підвищення кваліфікації найбільш популярними залишаються випробувані багаторічною практикою і дещо модернізовані та наповнені новим змістом семінари (семінари-практикуми, семінари-наради, семінари-тренінги). Популярності набувають творчі лабораторії, майстер-класи, стендові презентації, Дні професійного спілкування. Можливості цих форм навчання дуже великі. Вони дозволяють фантазувати, вносити нове в методику їх проведення.


 

Семінари
 • "Бібліотека в режимі онлайн. На пульсі часу" +

  qwd

     20 серпня 2020 року в бібліотеці ЦРБ ЦБС "Свічадо" відбувся семінар для співробітників бібліотек ЦБС щодо роботи в умовах карантину.

     "Бібліотека в режимі онлайн. На пульсі часу" методичний вебогляд був представлений провідним методистом ЦБС «Свічадо» Манятіной О.В. У своїй роботі методист детально розглянула методи, засоби і нові форми роботи в

  Читати далі
 • «Молодіжний простір: середовище для спілкування, особистісного розвитку, творчості та активного дозвілля» +

  33292   Імідж бібліотеки залежить від розуміння бібліотекарями своєї ролі в житті суспільства.   Сьогодні бібліотеки стали центрами громад, а бібліотекарі – фахівцями, які великою   мірою визначають освітній, культурний рівень знань у столітті електронних комунікацій. Тому бібліотечна практика постійно потребує зростання професійної кваліфікації бібліотекарів.

     З метою цільового навчання працівників бібліотек Централізованої бібліотечної системи

  Читати далі
 • Прес-реліз у системі PR-технологій сучасної бібліотеки. +

  29285    З метою підвищення освітньо-кваліфікаційного рівня працівників Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» та їх творчого зростання  провідними фахівцями бібліотечної галузі відділу культури та охорони культурної спадщини проведено семінар-практикум -  «Прес-реліз в системі PR-технологій сучасної бібліотеки».

     З доповідями «Сучасна концепція прес-релізу» та  «Позиціонування бібліотеки у соціальних мережах» на семінарі виступили провідний

  Читати далі
 • «Професійні хитрощі бібліотечного портфоліо» від провідного методиста ЦБС «Свічадо» +

  999     За роки діяльності Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та   охорони культурної спадщини створено систему підвищення кваліфікації бібліотечних   працівників, адже престиж бібліотечної професії і бібліотеки в цілому багато в чому   залежить  від рівня професійної майстерності співробітників.

      Пріоритетом в організації  вказаного напряму роботи  є залучення   в   систему 

  Читати далі
 • «Особливості розробки, дизайну та популяризації книжкової виставки» +

  20170302 122829 Нещодавно у Центральній районній бібліотеці ЦБС «Свічадо» завершив роботу семінар з підвищення кваліфікації бібліотечних працівників Централізованої бібліотечної системи Святошинського району. Темою вдосконалення професійних знань стала одна з найпопулярніших форм популяризації документних фондів бібліотек – книжкова виставка: особливості розробки, актуалізація теми, інформаційного формату та дизайну.

  Під час навчань провідний методист ЦБС «Свічадо»

  Читати далі
 • «Публічна бібліотека: модернізація діяльності в контексті часу» +

  20161110_111608 В читальному залі Центральної районної бібліотеки ЦБС «Свічадо» (бульвар Р.Роллана 13-в) відбувся семінар «Публічна бібліотека: модернізація діяльності в контексті часу» . В семінарі брали участь завідувачі бібліотеками та провідні спеціалісти ЦБС «Свічадо».

  Відкрила зустріч директор ЦБС «Свічадо» Валентина Тімашова. В своєму виступі вона підкреслила, що сучасна бібліотека потребує нового підходу до

  Читати далі
 • «Сучасні підходи до інформаційно-бібліографічного обслуговування» +

  45345 3 25 лютого 2016 р. в читальному залі центральної бібліотеки ЦРБ ЦБС «Свічадо» (бульвар Р.Роллана 13-в) відбувся семінар-практикум «Сучасні підходи до інформаційно-бібліографічного обслуговування». В семінарі брали участь бібліографи ЦБС, працівники ЦРБ «Свічадо».

  Відкриваючи семінар, директор В.М.Тімашова проінформувала присутніх, що модернізація змісту діяльності бібліографічної служби відбувається за такими пріоритетними напрямками: якісне формування

  Читати далі
 • 1
 
Презентації