Фонди
Централізована бібліотечна система "Свічадо"
Святошинського району міста Києва

 

Фонди
Загальний фонд бібліотек ЦБС «Свічадо» складає - більше 370 тис. прим.
Основний фонд
Основний фонд - це універсальне зібрання друкованих видань: книг, брошур, періодичних видань з різних галузей знань українською та російською мовами. Склад фонду відображено у системі карткових каталогів і картотек бібліотек ЦБС та в електронному каталозі бібліотек міста. Щоб знайти необхідний документ треба звернутись до електронного каталогу бібліотек міста, електронного каталогу ЦРБ ЦБС «Свічадо», друкованих каталогів періодичних видань, карткових каталогів (систематичного або абеткового).
Довідково-бібліографічний фонд
Довідково-бібліографічний фонд є частиною довідково-бібліографічного апарату бібліотеки. Він включає бібліографічні та довідкові видання (друковані та електронні). Склад фонду розкрито у системі карткових каталогів і картотек бібліотек та частково в електронному каталозі бібліотек міста. Довідкові та бібліографічні видання представлені в усіх бібліотеках ЦБС.
Фонд періодичних видань
Фонд періодичних видань включає газети і журнали українською та російською мовами. Фонд газет включає центральні та місцеві газети. До фонду журналів входять науково-популярні  та масові видання. Склад фонду періодичних видань представлено у картотеках періодичних видань, а також в електронному виглядах. Газети поточного року та журнали активного попиту (в основному останніх 3-х років видання) знаходяться у читальних залах бібліотек ЦБС «Свічадо».
Фонд документів з бібліотекознавства, бібліографознавства та книгознавства
Фонд, який формується як база для ведення науково-методичної роботи в сфері бібліотекознавства та книжкової справи. У фонді збираються книги, журнали, брошури і видання, що продовжуються українською та російською мовами. Фонд зберігається у відділі іноваційно-методичної діяльності і бібліотечного маркетингу Центральної районної бібліотеки ЦБС «Свічадо».
Обмінно-резервний фонд
Обмінно-резервний фонд ЦБС «Свічадо» універсальний за змістом. Фонд включає різні види документів російською та українською мовами. Фонд складається з дублетних примірників та непрофільних видань основного фонду бібліотек ЦБС «Свічадо» і служить для книгообміну між бібліотеками ЦБС «Свічадо». Книгообмін здійснюється на основі попередніх заявок від бібліотек та під час безпосереднього відбору в фонді. Обмінно-резервний фонд - це запасний фонд бібліотек ЦБС «Свічадо», основне призначення якого - поповнення діючого фонду бібліотек у випадку втрати або зносу основного примірника. Обмінно-резервний фонд знаходиться за адресою бульвар Р.Роллана, 4 в приміщенні філіалу бібліотеки «Книжкова світлиця».