Електронні бібліотеки
Централізована бібліотечна система "Свічадо"
Святошинського району міста Києва
Універсальні

 

mirknig

www.mirknig.com

"Мир книг" - є найбільшим книжковим сайтом. Тут представлено більше 150000 книг і журналів. Щодня сайт поповнюється на 300 нових публікацій. Окремо розділені книги, журнали і аудіокниги. Мінімальна кількість реклами. Для скачування більшості матеріалів з сайту реєстрація не потрібна.


all ebooks

www.all-ebooks.com

Крупна універсальна бібліотека з технічним нахилом. Докладний каталог. Можливість додавати свої книги. Значна кількість реклами. Для скачування матеріалів необхідна реєстрація.


Гуманітарні
studentam

www.studentam.net

Колекція учбової літератури з соціально-економічних і гуманітарних наук.


finbook

www.finbook.biz

Електронна бібліотека безкоштовних електронних книг з бізнесу, фінансів, економіки та суміжним темам.


elobook

www.elobook.com

Колекція посилань на книги з різних областей економіки і управління. Потрібна реєстрація.


Художні

 

ukrlib

www.ukrlib.com.ua

Ukrlib це: найбільша в Інтернеті електронна бібліотека української літератури, яка, окрім українських книг, містить також літературну енциклопедію, біографії практично всіх письменників України, шкільні твори, учнівські рефераті, короткі перекази змісту творів і ще багато іншого.  


Науково-технічні
sci lib

www.sci-lib.com

Велика наукова бібліотека. Майже 2000 оцифрованих книжок з математики, фізики, біології, техніки, програмування та інш. Основний формат DjVu. На сайті діє форум для тих, хто шукає книги або сам публікує їх у мережі  


diagram

www.diagram.com.ua

Безкоштовна технічна бібліотека. Ви можете без реєстрації викачати багато цікавих книг, журналів, збірок, електронних довідників, а також схем і сервіс-мануалов (14662 видання, 8100 схем, 73000 статей в пошуку). Бібліотека постійно поповнюється новими матеріалами.


ihtika

www.ihtika.net

Даний склад-сховище наукової літератури створений в цілях акумуляції в одному місці всіх наявних в мережі текстів і інших матеріалів (і особливо — філософсько-направлених) з дрібних електронних бібліотек та інших маловідомих сайтів Інтернету, а також робіт окремих сканувальників.  


books ks

www.books.ks.ua

Електронна технічна бібліотека. Книги по електроніці, програмуванню, мікропроцесорній техніці, мікроконтролерам, мережевим технологіям та іншим дисциплінам. Для скачування матеріалів реєстрація не потрібна.